Jeden muž. Jedno místo. Jedna vlna. To je nový dokumentární film No Wave Back


Byli jsme se podívat na předpremiéře filmu No Wave Back v DriveHousu a popovídali si o snímku jak s režisérem, tak s i Matějem Novákem, který je hlavním hrdinou celého dokumentu. K filmu se jede i premiérová tour po českých městech, Bratislavě a Vídni.

Dechberoucí záběry

“Původně už jsem nechtěl točit další snímek, ale když za mnou přišel Matěj s Big Wave Surfingem ve Španělsku, řekl jsem si, že je to něco, co prostě natočit musím,” řekl režisér Martin Smékal o svém posledním dokumentárním snímku.

Pražská premiéra se odehrála v kině Lucerna hned ve dvou promítacích časech. Jestli se zajímáte o surf, je to určitě podívaná pro vás. Ale myslíme, že záběry v celém snímku jsou tak dechberoucí, že nadchnou jakéhokoliv diváka. Všechny podrobnější informace s daty promítání najdete na oficiálních stránkách a facebooku No Wave Back. A asi vás nepřekvapí, že hlavním partnerem projektu je Jägermeister. Koukněte na rozhovory z předpremiéry, které jsme pro vás natočili.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí