IMPRA přidává v Praze další představení Ice Cold Only

Pokud jste neměli štěstí vidět nové představení herecko-improvizačního uskupení IMPRA Ice Cold Only v žádném z dříve avizovaném termínu, nemusíte smutnit. Hanny Firla a Ondřej Král se s ním vrací do Prahy, kde ho znovu uvedou 4. prosince v Praze v Klubu Blanice a zakončí tak celou svou tour po českých a moravských městech.

Děj

Hanny Firla a Ondřej Král jsou kámoši z konzervatoře a po jejím absolvování se oba rozjedou na opačnou stranu republiky nakopnout svou kariéru. Zatímco Hanny pokračuje v lovení zážitků a mejdanů, Ondra vyměnil tento život za domácí pohodu. Jediné, co je může dát zase dohromady, je dávný slib, který si dali – stvořit barové představení… „Dějově se hra odehrává v reálném baru v několika rovinách a společně s Ondrou Králem v ní rozehráváme více rolí,“ slibuje zajímavou podívanou Firla. Ice Cold only je prvním kusem, který herci jedou podle scénáře. Na režii se podílel Ladislav Karda a o živý hudební doprovod se stará Karol Komenda.

Dveře Klubu Blanice se otevřou v 19.30 hodin a u vstupu na každého příchozího čeká welcome drink v podobě ledově namraženého Jägermeisteru. Představení začne ve 20 hodin a hned po něm bude následovat afterparty. Vstupné je zdarma.

Herci z IMPRA vyrazili na ledově namraženou tour 29. října a od té doby jejich nový kus viděli diváci v Praze, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, Brně, Zlíně a Ostravě, kde měla být původně zakončena. Praha se ale teď může těšit na druhé a tentokrát již závěrečné představení.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě