Futuristický a ultra pohodlný design Conversek ožívá v nové siluetě Aeon Active CX


Converse a A-COLD-WALL* pokračují v úspěšné spolupráci, která tentokrát dala vzniknout zcela novému modelu Aeon Active CX. Futuristická silueta vycházející z estetiky Samuela Rosse dává vyniknout inovativní Converse CX technologii. Aeon Active CX boří konvence a startuje novou éru odvážných tvarů.

Konceptuální vize Samuela Rosse a A-COLD-WALL* čerpá z londýnské subkultury a netradičního pohledu na hegemonické disproporce. Zdůrazňuje protichůdné síly, které existují všude okolo nás, a dává jim vyniknout díky své specifické urbánní zkušenosti a přenáší je jak do avantgardní módy, tak i do uměleckých instalací. DNA značky má v sobě zakódovaný streetstyle Anglie, který se projevuje v každé nové kolekci.

S podporou Converse CX materiálů a technologií objevuje Aeon Active CX hranice ergonomičnosti a představuje nejen novou formu, ale také vzdušnou pohodlnost. Při navrhování nové siluety se designéři inspirovali svými sympatiemi k běhání, které dlouhodobě ovlivňuje standardy ve světě bot. Aeon představuje lifestylového běžce v hledáčku Converse.

Foto: Converse

Semišová a kožená vrchní vrstva má zaoblené linie, které vychází z tradice značky Converse a přenáší ji do avantgardního designu Active CX. Využitím odvážných kombinací barev k nám promlouvá typický rys tvorby Samuela Rosse, který ožívá v nové Converse siluetě. Elastická bota je prodyšná a extrémně pohodlná. Výrazná pata a masivní podrážka jsou dohromady nepřehlédnutelné, doplněné o CX pěnu a Crater pěnovou podešví.

Aeon Active CX obsahuje 12 % recyklovaného odpadu z tovární výroby, který končí na zemi v podobě odřezků z výroby. Díky recyklaci tvoří odlehčený, funkční, a především udržitelný materiál. Přesně taková je budoucnost značky Converse.

Model Aeon Active CX je v České republice dostupný od 12. května 2022.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli