FTH STYLIN avizují album Rewind a nabízí z něj první videosingl


Královéhradecká crew FTH STYLIN v poslední době do světa poslala ve většině případů materiál formou různých grime street sessions nebo freestylů. Ovšem momentálně kluci obracejí celou situaci na ruby, poněvadž ohlašují album nesoucí název Rewind, které by mělo vyjít už na přelomu července a srpna.

Kromě toho, že k desce bude merch, vyjde na fyzických nosičích a k dispozici bude i skrz streamovací služby jako třeba Spotify, však nejsou další informace známy. Momentálně nám ale kluci na zkrácení času posílají první ochutnávku rovnou s videoklipem.

Skladba dostala název Nevěřim Ti To, což už jistě všem napoví, o čem asi tak bude. Dony Dee, Klapman Oner a Peman Selekta pochybují v novém videoklipu o všem, na co si jen vzpomenete. Produkci tracku obstaral sám Peman a video je již tradičně v režii Holub Videos.

foto: YouTube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí