Fléda burácela. Dvě slova: Ach Ano!


Nejmladší člen BiggBoss labelu Maniak má domovskou základnu v Brně, kde také vznikl mejdan Ach Ano, pojmenovaný stejně jako jeho první mixtape. V sobotu se pak na Flédě otřásaly zdi při dalším ze série těchto večírků a bez nejmenších pochyb se tato dvě slova nesla celou nocí. Maniak momentálně pracuje na své nové desce s názvem Husky, z níž pochází i stejnojmenný pilotní singl, který nemohl nezaznít.

Zatopeno bylo jako v pekle. Maniak si pozval samozřejmě plno hostů. Předvedla se mladá brněnská krev, která má rozhodně co říct. Calin, Shxrty & Kojo, Indigo & Persil, Young Koukr. Slyšet a vidět jste mohli i dalšího hosta Protivu, který s sebou navíc přivezl Psycho Rhyme-ho.

Maniak svou show, coby zlatý hřeb večera, odpálil hned od prvního songu. Pokud jste už na jeho vystoupení někdy zavítali, pak určitě tušíte, že rád, jak sám říká, chodí po lidech. Což se událo právě hned při prvním songu. Fanoušci šíleli a notovali si s ním celou show. Po tom všem přišel na řadu pražský NobodyListen, jenž svou selekcí podpořil fanoušky, kteří nepadli vyčerpáním a zůstali až do konce. I Nobody si za pultem hodil nejeden taneček. A jedna jeho pravděpodobně extrémně skalní fanynka pak za jeho setu meditovala na stagi, ačkoliv ji ochranka chtěla odklidit. Prostě mejdan v Brně.

foto: Adamko


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě