F.H. Prager uvádí limitovanou edici. Švestkový cider je na českém trhu unikátem


S přicházejícím chladným obdobím přináší F.H. Prager, specialista na řemeslné cidery, limitovanou edici, která je originální nejen příchutí, ale také množstvím alkoholu a speciálním balením. Novinka, která doplňuje stávající portfolio celkem šesti alkoholických i nealkoholických ciderů, je opět přírodním a poctivým nápojem bez aromat, barviv, konzervantů, přidaných sladidel i lepku. Kvalitně řemeslně zpracovaný švestkový cider je na českém trhu spíše raritou, kterou musíte ochutnat.

Švestka je oblíbené české ovoce plné vitamínů a hojně využívané v české kuchyni. To byl jeden z důvodů, proč se v F.H. Prager rozhodli představit limitovanou švestkovou edici. “S přicházejícím chladnějším obdobím jsme chtěli představit něco nového a zároveň českému národu blízkého. Švestka patří obecně mezi oblíbené ovoce se specifickou chutí, ale v nápojovém segmentu je spíše ojedinělá. Proto jsme se rozhodli pro limitovanou edici právě švestkového cideru. Chceme více pracovat s oblíbeným českým ovocem a představovat lidem známé české chutě v netradičním pojetí,” popisuje limitovanou novinku Alexandros Samaras z F.H. Prager.

 Ciderová novinka obsahuje 8 % alkoholu, což je trochu více, než je u těchto nápojů běžné. “Běžně cidery obsahují kolem 4 – 6 % alkoholu. Našich 8 % je už trochu na hraně a my to tak zvolili záměrně. Je určen pro opravdové fajnšmekry a konzumenty, kteří výraznější chuť uvítají,” vysvětluje Alexandros Samaras.

Celá limitovaná edice je prémiovým dárkovým produktem. 0,7l láhev zdobí zimní ilustrace od známého dua Tomski & Polanski, se kterým v F.H. Prager spolupracovali již v minulosti. “Po dvou letech jsme se opět spojili s našim oblíbeným ilustrátorským duem. Všechny etikety produktů v našem portfoliu mají nějaký příběh, který dokáže tento “čtyřruký ilustrátor”, jak si Lukáš s Ilonou říkají, dokonale vystihnout,” popisuje Alexandros Samaras oživení spolupráce. Etiketa švestkového cideru bude zároveň vytištěna i velkoformátově v limitovaném množství. Zakoupit ji bude možné od listopadu na webu www.fhprager.cz či www.illustrationshop.cz. “Na celkovém vzhledu jsme si dali obzvláště záležet. Balení je promyšlené do posledního detailu. Jde o produkt, ze kterého by měl mít člověk radost od prvního rozbalení až po finální ochutnání,” uzavírá Alexandros Samaras z F.H. Prager.

Limitovanou edici švestkového cideru bude možné zakoupit na www.fhprager.cz.

Limitovaná edice od 299 Kč


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli