Prezident Lourajder a Emil mají po 2 letech venku nový materiál


Dvojice Emil a Plou aka EP nabízí po 2 letech zcela nový materiál. Přestože jsou oba interpreti vizuálně i hudebně absolutně soběstační, pozvali si na něj pár hostů. Jmenovitě jsou to Vec, Tono Suchota a čeští zástupci MC Gey s Ideou.

Když už jsme zmínili vizuální stránku, cover desky si vzala na starost “Drevená Helena” aka Cina Marcinková a samotný artwork následně Emil. Albu předcházely dva videoklipy – Boomshakalaka a nejnovější s názvem Piatok večer. O skvělý a tučný zvuk se pak postaral Tom Karasek aka Garge & Expel.

EP vyšlo v limitovaném počtu i na vinylu, jenž je dostupný v několika online platformách či kamenných prodejnách v Bratislavě a Praze. Digitální free release se nachází na stránce ajlavmjuzik.com nebo Bandcamp, iTunes, Spotify, Deezer, Google Play a Amazon.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí