Discovery Channel nabídne pohled do zákulisí voleb, které Američané nepamatují


Donald J. Trump vs. Joe Biden. Souboj o to, kdo se stane 46. prezidentem Spojených států amerických se v roce 2020 zapsal do dějin způsobem, který tato světová velmoc nepamatuje. Hlavní podíl na tom měl právě Donald J. Trump, zejména kvůli spekulacím spojeným s možnými střety zájmů, které vyústily ve veřejné obavy o budoucí směřování celé země. Discovery Channel téměř po dvou letech uvede unikátní dokumentární cyklus, který zaměřuje svůj pohled na dění kolem Trumpa a jeho rodiny v jednom z nejzásadnějších okamžiků americké historie. První díl dokumentárního cyklu Trump: Bezprecedentní (Trump: Unprecedented) má premiéru už v neděli 18. září ve 21 hodin.

Dokumentární cyklus nabídne divákům exkluzivní pohled do soukromí prezidenta Donalda J. Trumpa a jeho rodiny během prezidentských voleb. Vyprávění začíná v září roku 2020 v době, kdy Trump zahajuje svou volební kampaň, a pokračuje Trumpovým zpochybňováním výsledků voleb a následnými nepokoji, které otřásly demokratickými základy ve Spojených státech amerických.

Dokument se nestaví na žádnou stranu, ale umožní divákům vytvořit si vlastní názor. Cílem tvůrců bylo ukázat dosud nezveřejněné záběry a zprostředkovat výpovědi jednotlivých členů Trumpovy rodiny. Ti upřímně hovoří o jedinečné kandidatuře Donalda J. Trumpa a jejích dopadech. Jeden z fascinujících příběhů otevřeně vypráví například také Ivana Trumpová.

Donald Trump byl dlouhá léta veřejností právem vnímán jako úspěšný podnikatel. Důkazem je jeho čisté jmění, které se podle posledních údajů Forbesu z letošní roku pohybuje okolo třech miliard amerických dolarů. V roce 2017 se stal 45. prezidentem Spojených států amerických, poté co v závěru roku 2016 porazil ve volbách Hillary Clintonovou. V roce 2020 se Trump pokoušel svůj post obhájit, ale v souboji s Joe Bidenem nakonec neuspěl.

Foto: Discovery Channel


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli