Díky koroně se vrátil k hudbě. Teď rapový nováček Erick Mati představil svůj první klip


V domovských Neratovicích patří hudebník Erick Mati mezi místní legendy. A teď přišel čas, aby jeho talent poznala celá Česká republika. Na scénu vstupuje se svým prvním videem 23 Crew.

„Ten song je o mém životě. Nechci si hrát na něco, co nejsem. Věřím, že pokud chci, aby mi lidi věřili, tak to musí být maximálně autentické. A tomu odpovídá i můj klip. Všichni lidi, kteří tam hrají, a je jich více než padesát, jsou moji kámoši. Všechna auta, která tam máme, patří mým kámošům. Připadalo by mi trapný, kdybych si ty auta bral někde v půjčovně a hrál si na něco, co fakt nejsem,“ vysvětluje pozadí svého klipu Erick Mati.

Natáčelo se v domovských Neratovicích, na místech, kde Erick vyrůstal, a které ho k napsání písně inspirovaly. Další lokace pak byly v centru Prahy a v klubu Duplex na Václavském náměstí. „Bez podpory kluků z 23 crew bych to nikdy nenatočil a tak jsem to tak i pojmenoval. Doufám, že se to lidem bude líbit a třeba se brzo dočkáme dalšího počinu,“ říká Erick. Klip běží na hudební stanici Óčko a Óčko Black.

Erick Mati je sedmadvacetiletý rapper, původem z Neratovic. Na místní scéně se stal hvězdou, ale hudební kariéru tehdy přerušil, protože odešel do Prahy dělat byznysovou kariéru. „Pracuji v marketingu a myslím, že se mi docela dobře daří. První roky byly těžké, ale teď už jsem se někam dopracoval a všechno to už nějak funguje. A když začal lockdown, tak jsem se doma rozhodl vrátit k hudbě, kterou miluju. Výsledkem je song 23 Crew,“ říká Erick. Ten v písni popsal svůj život, který se pohyboval od nuzných začátků na neratovickém sídlišti až do světa krásných dívek a luxusních aut.

„Neměl jsem to v životě úplně jednoduché, ale díky tomu si vážím mnohem více všeho, čeho jsem dosáhl. Je teď jen na mně, abych se dál posouval. A to jak v byznyse, tak i hudebně. Určitě nekončíme. Naopak, teprve teď začíná pořádná jízda,“ slibuje nadějný český rapper Erick Mati.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli