Den nezávislosti: Nový útok láká novou upoutávkou


Všichni jistě dobře víme, že se letos dočkáme pokračování, dnes již kultovního snímku Den nezávislosti z roku 1996, o který se postaral Roland Emmerich. Po dlouhých dvaceti letech se tedy dozvíme, co všechno se odehrálo na naší planetě poté, co jsme se zbavili nechtěných “emzáků”.

První trailer k tomuto velkofilmu uvolnila společnost 20th Century Fox ještě v minulém roce. V hlavních rolích se opět představí Jeff Goldblum a Bill Pullman, které nově doplní mladík Liam Hemsworth. Bohužel se ale budeme muset obejít bez vždy skvělého Willa Smithe, který byl v prvním díle jednou z nejzásadnějších postav.

Alespoň dle trailerů to vypadá na opravdu dobrou podívanou, plnou akce a vytříbených efektů. Dočká se tak Den nezávislosti: Nový útok oscarového ocenění jako tomu bylo u jeho předchůdce? Na to si ještě nějakou dobu počkáme. Prozatím nám bude muset stačit nový trailer, který najdete tradičně pod textem.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě