Converse se spojil s Carhartt, limitka se vydává mezi skate a basket


Dva nové modely skateových bot vzešly ze spolupráce se známou americkou značkou Carhartt, která se inspirovala basketbalovým dědictvím Converse a nebála se mixovat materiály a vytvořit boty s dokonalým designem.

Carhartt je kultovní značkou, kterou milují fanoušci pro její nenucenost, funkčnost a vysokou kvalitu. Má neotřesitelné místo v srdcích všech, které baví propojení mezi pracovním oblečením a městskou módou. Ačkoliv jejich produkty nebývají barevně výrazné, jsou poznat na první pohled. Nejinak tomu je i v případě nové limitované kolekce ve spolupráci s Converse.

Foto: Converse

Kolekce Converse CONS X Carhartt WIP odhaluje průsečíky mezi skateovým a basketbalovým odkazem, který se prolíná v historii obou značek. I tentokrát zůstává Carhartt věrný přírodním tónům a materiálům, jakými jsou kůže, semiš a kvalitní textil. Spolupráce dala novou podobu dvěma Converse modelům – CONS Fastbreak a One Star Pro. Kombinace skateové estetiky s tlumenými barvami a výraznými černo-béžovými kontrasty povyšuje modely na stylovou obuv s přesahem.

Converse Fastbreak byl vytvořen v roce 1983 přímo pro skateové hřiště se speciálními úpravami, aby maximálně vyhovoval praktickým požadavkům jejich nositelů. V nové limitované kolekci má řadu na míru upravených detailů spolu s kombinací kůže, semiše a textilu, jak je to na první pohled typické právě pro Carhartt. Funkční skatové boty s nesmrtelnou hvězdou.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli