Chováte se jako pra*e, vy svi*e, vzkazuje v novém tracku Vec. Naráží na vraždu Jána Kuciaka


Slovenskem otřásá vražda tamního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Teprve sedmadvacetiletý muž a jeho dívka byli zabiti pravděpodobně proto, že Ján v článcích odtajňoval praktiky italské mafie na východním Slovensku. Ke kauze se vyjádřila už spousta politiků a osobností umělecké scény ze Slovenska i z celého světa.

Nyní byl ale zveřejněn první track na toto téma. Se songem vyšel raper Vec. Píseň se jmenuje Krv na rukách a má dost nekompromisní text. Popisuje situaci na Slovensku, kde podle něj vládnou oligarchové. V závěru zní: “Promiňte, že jsme vás nedokázali ochránit.”

Ján Kuciak byl slovenský investigativní reportér, novinář, analytik a vysokoškolský pedagog, který byl na konci února 2018 i se svou přítelkyní zavražděn. Podle policie byl usmrcen jednou ránou do hrudi, jeho partnerka střelou do hlavy.

Slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár následně uvedl, že ke skutku došlo pravděpodobně již ve čtvrtek 22. února večer. Slovenská vláda vyhlásila odměnu 1 milion eur za informace vedoucí k dopadení pachatele.

Během prvního dne vyšetřování slovenská policie vyslechla asi 20 lidí. Policejní prezident Gašpar uvedl, že pracuje s několika vyšetřovacími verzemi a sama oslovila nebo byla kontaktována zahraničními bezpečnostními sbory a agenturami z Česka, Itálie i Europolem.

Hip Hop Kemp chce zlákat mladou generaci. Zachová si svoji tvář?

Jaké jsou TOP 3 DJky pražské scény?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí