Čeští RnB zpěváci představují společný duet plný emocí


Singl s příznačným názvem Remember Our Song českému publiku představuje dvojice mladých RnB zpěváků Dannie Ella a Andr3as. Dannie Ella není na naší hudební scéně žádným nováčkem. Má za sebou četné umělecké spolupráce, například s hvězdami jako je Jiří Korn, Vladimír 518, David Koller, Ondřej Brzobohatý či Michal Pavlíček. Andr3as se podílel na singlech především hip hopových umělců jako jsou DJ Wich, Ektor, Moja Reč nebo slovenská zpěvačka Tina a zároveň skládá hudbu pro různé interprety na naší scéně. Píseň doprovází působivý videoklip, který si dvojice umělců sama režírovala.

Zpěváky pojí dlouholetá spolupráce. Už v době studií na konzervatoři spolu vytvořili jednu z prvních RnB a soulových kapel v ČR. Prvotní nápad udělat společnou písničku Remember Our Song vznikl už přibližně před deseti lety. Tehdy ale dvojici zpěváků nepřišlo, že je ten pravý čas ji vydat a skončila tak v šuplíku. Do světa se v upgradované podobě dostává až nyní. „Na tenhle duet jsem si vzpomněl, když jsem vybíral písničky na své debutové EP. Řekl jsem si, že by bylo fajn dát mu trošku modernější kabát. Oslovil jsem proto brazilského producenta Santiaga Ferreiru, který songu poté vtiskl finální zvuk. Společné tvoření nás s Dannie baví natolik, že jsme se rozhodli natočit společných singlů víc,“ popisuje zpěvák, art director a hudební producent Andr3as.

Písnička Remember Our Song vypráví o osudu, lásce, něze, míjení se, chladu, samotě, konci a znovunalezené naději. Video k ní si zpěváci režírovali sami, kamery se chopil vizuální mág Duc To Minh z kreativní agentury Urbantree. Natáčení se uskutečnilo na několika lokacích v Praze, v hlavních rolích se představili korejsko-německý tanečník Eugene Nam a modelka s česko-africkými kořeny Christina de Brito. Dannie Ella a Andr3as v klipu zosobňují vypravěče. Klip je natočen ve stylu fashion fotky a je plný kontrastů. „Střetává se v něm živá bytost s neživostí chladné urbanistické architektury jako symbolika srdce a rozumu. Zatímco Eugenův kreativní pohyb těla vyjadřuje city a touhu po komunikaci a naději, Christina svým zdánlivým stoickým klidem a přemýšlivou vyrovnaností zosobňuje uzavřenost a neústupnost. Kontrasty mohou ve vztazích způsobit to, že se lidé míjí nebo je naopak mohou spojit,“ popisuje zpěvačka a skladatelka s řeckými kořeny Dannie Ella.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli