Ben Cristovao míří do O2 areny


Největší koncert v historii desetileté kariéry Bena Cristovaa se uskuteční přesně za rok. Se svou kapelou a týmem chystá na 21. září 2019 monstrózní show poprvé v pražské O2 areně, která absolutně překoná vše, co dosud Ben během svých vystoupení připravil.

Ben Cristovao je jedním z nejzásadnějších tuzemských interpretů, jeho klipy mají na YouTube celkem neuvěřitelných 230 milionů zhlédnutí, na Instagramu Bena sleduje aktuálně přes 600 tisíc fanoušků, na Facebooku je jich skoro půl milionu. Kromě úspěšné hudební kariéry se Ben vrcholově věnuje brazilskému jiu jitsu. Aktuálně je Mistrem Asie pro rok 2018.

Úspěchy na všech frontách

Letošní rok je pro Bena Cristovaa úspěšný úplně po všech stránkách. Vydal několik skvělých singlů (například Nejlepší, Nohy, Smitko), nahrál v produkci The Glowsticks ústřední píseň k česko-slovenskému tanečnímu filmu Backstage Padam, zasednul také v porotě Česko-Slovenské Superstar a během léta vystoupil se svou kapelou na velkých tuzemských festivalech.

Na konci srpna odletěl do Tokia, kde se zúčastnil Mistrovství Asie v brazilském jiu jitsu a stal se vítězem ve své kategorii modrých pásů. je vidět, že když se Ben do něčeho pustí, věnuje se tomu na absolutní maximum a chce, aby výsledek byl co nejlepší.

To platí samozřejmě i o koncertě v O2 areně, který Bena za rok čeká. Megalomanský duch a kreativní nápady Benovy osobnosti dostanou obrovský prostor, jak fanouškům předvést to nejlepší. Kdo zažil loni Benův koncert ve Žlutých lázních, ten už ví, že ho čeká neuvěřitelná a maximálně propracovaná show.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě