Annet Charitonová představuje po dlouhé pauze nový klip

Annet Charitonová, kterou mnozí znají z blogového a instagramového světa pod přezdívkou @annbloggerkid, už dávno ukázala, že zpěv a hudba je její silnou stránkou. S novým singlem si však dala chvíli na čas, neboť od vydání toho posledního s názvem „Taktomabyt“, na kterém se ukázal i Ben Cristovao, uběhl už rok a půl.

Nová věc, která je stará sotva den, se jmenuje „Pryč“ a na první poslech se rozhodně nedá označit za pozitivní a bezstarostnou. Co vedlo Annet k zrovna takové náladě? „Text vychází z mé životní situace, mého životního příběhu. Každý si procházíme určitými etapami života – vztahy, problémy v rodinách nebo práci. Když o tom píšu text, dodávám si tím sílu.

Vizuální stránka klipu taky stojí za zmínku. Pro ni i celou generaci současných umělců je tenhle aspekt čím dál zásadnější. Takže kromě suverénního pojetí současné československé módní avantgardy můžete v některých scénách zahlídnout i legendární auto Ford Capri, ve kterém se svého času projížděla dvojka Bodie a Doyle z legendárního seriálu Profesionálové. Klip dával dohromady produkční a kreativní tým Histogram films v čele s režisérem Janem Berghauerem a o zvukovou složku se postaral producent Osama Verse z The Glowstisks.

A cože dělala Annet během té dlouhé hudební pauzy? „Věnovala jsem se navrhování – vytvořila jsem například svou kolekci batohů a ledvinek se značkou NAUT, se kterou do budoucna ještě určitě něco vymyslíme. Začala jsem dělat brasilské jiu jitsu, což je teď můj oblíbený způsob meditace a zmizení od každodenního stresu. Taky jsem se ale učila psát texty v češtině, doufám, že jsem se i v tomhle směru posunula dopředu.

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě