6 DJs, kteří se utkají na českém finále Red Bull Music 3Style


Red Bull Music 3Style se chystá v Česku oslavit umění DJingu. Sledujte šest lokálních DJs, šest statečných na jejich cestě za světovým finále na Tchaj-wanu, kam se probojuje pouze jeden z nich. Vybraní finalisté letošního ročníku se pokusí z pódia oslnit porotu a pobavit hudební fanoušky svým jedinečným stylem a technickou zdatností – vyhraje ten, kdo dokáže být nejoriginálnější, nejšikovnější a bude nejvíce bavit publikum.

Co víme o finalistech

České finále se odehraje už 21. září v pražském klubu Roxy a pokud máte v plánu se na akci vydat, určitě si kupte lístky v předprodeji. Večerem bude provázet MC VEC, v porotě usedne uznávaný český producent Mike Trafik, první světový 3Style šampion DJ Aleqs Notal a Damianito, kralující světový šampion. Napětí soutěžního klání uvolní live shows, o které se postarají DJ Wich, Trosky, Mike Trafik, Aleqs Notal a Damianito.

Ale teď zpět k finalistům, jimiž jsou DJ Ondrash, DJ Forrest Pine, DJ Diskotek, DJ Roxtar, DJ Friky a DJ Buldog. Dovolte nám, abychom vám je trochu přiblížili:

  1. DJ Ondrash. Nejmladší ze všech DJs. Je mu 24 let, pochází z Chebu a na gramofony hraje 4 roky. V loňském finále Red Bul 3Style obsadil 2. místo. Úspěchy v posledních dvou letech sbírá také na českých finále IDA a DMC. Na konec letošního roku připravuje vydání EP s názvem Album 3393. Jeho hudební vzor jsou Four Color Zack. Do finále jde s heslem: Spíš něco než nic.
  2. DJ Forrest Pine. 28letý DJ se DJingu věnuje 5 let. Je členem projektu Double Jam s DJ Buldogem, s nímž společně obsadili druhé místo na IDA CZ 2017. Hraní před skutečným davem zažil na vyprodané show Marpa v pražské O2 Aréně. Jeho vzorem jsou Four Color Zack a do finálového večera jde s mottem: Něco, co nebudete čekat.
  3. DJ Diskotek. 32letý DJ původem z Brna se na scéně pohybuje již 16 let. Na IDA World Finals 2008 obsadil 4. místo v kategorii show s 1210 Symphony. Tu tvoří společně s DJ Chocolaticem, se kterým mají na kontě i mixtape Needle Droppin’. Mezi jeho hudební vzory patří Craze, D-Styles a Rafik. Na finále si podle svých slov připraví „15 minut nevšední podívané”.
  4. DJ Roxtar. Je mu 35 let, pochází z Prahy a za gramofony se pohybuje již 14 let. Loňský šampion českého finále Red Bull 3Style se letos pokusí o obhajobu titulu. Momentálně se věnuje vlastní produkci a spolupráci s hudebníky, vidět jste ho mohli třeba s Pražským výběrem na červencovém koncertě Rolling Stones. Mezi jeho hudebními vzory najdeme Qberta, Mix Master Mika a Skratch Bastida. Na otázku, co můžeme během finále od něj čekat, odpověděl: „Nechte se překvapit!”
  5. DJ Friky. 37letý DJ z Horního Slavkova se DJingu věnuje už 16 let. Dvakrát byl úspěšný na DMC World Final v kategorii týmů, v nichž obsadil 3. místo. Momentálně se mimo jiné věnuje Neandrtal Projectu se zpěvákem Martinem Svátkem. Vyhraněné vzory nemá, je jím totiž každý, kdo se dostane na světové DMC. K tomu, jak se těší na národní finále, nám řekl: „Sám nevím, co mám očekávat, tak snad se pobavíme!“
  6. DJ Buldog. Je mu 28 let, pochází z Prahy a hraní se věnuje 5 let. Má za sebou úspěchy na IDA CZ 2017 a 2018. V současné době se kromě klasického hraní a projektu Double Jam s Forrestem Pinem věnuje také bubenické show Groove Army a hraje v taneční divadelní inscenaci Na dech. Mezi jeho vzory patří Angelo a Jazzy Jeff. Do Roxy jede s jasným cílem: „Na letošním finále chci bavit jak publikum, tak i sebe.”

Pokud chcete vidět, jak se těchto šest DJs utká v boji o titul národního šampiona v soutěži Red Bull Music 3Style, dorazte 21. září do pražského klubu Roxy.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí