V H&M si nyní můžete zakoupit merch další superhvězdy

Švédský retailer H&M poslední dobou sází na velké hráče jak v módě, tak hudbě. Po spolupráci se značkami jako Balmain, Versace či Kenzo se přesunuli i k hudebním umělcům a tak pokud vás už nebaví několik měsíců starý merch od The Weeknda, můžete si zde nyní zakoupit kousky od další hvězdy momentální hudební scény – Young Thuga.

V kolekci najdete výhradně mikiny s různými potisky. Prvním je design, který se nese v duchu Youngova posledního mixtapu – Beautiful Thugger Girls. Ten druhý má pak na hrudi jeho přezdívku Thugger a na zádech grafiku ve stylu dalšího mixtapu, tentokrát Slime Season. Aby toho nebylo málo, tak na rukávu najdeme data vystoupení v rámci jeho turné po Spojeném Království. Obě mikiny jsou dostupné k zakoupení zde za 799 korun. Myslíte si, že je pro umělce správné svůj merch prodávat pod korporáty?

THUG H&M THUG H&M THUG H&M

foto: hypebeast.com, hm.com

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě