Juelz Santana je zpět. Dej si jeho vizuál k hitu Dip'd In Coke

Juelz Santana vždy platil za jednoho z nejtalentovanějších newyorských rapperů. Uhrančivý hlas, charisma a navýsost specifický styl; tato kombinace mu zcela pochopitelně přinesla celé zástupy fanoušků. Aktivní byl už někdy od roku 1995, za vrchol ale můžeme označit rok 2005, kdy světlo světa spatřila jeho druhá studiová deska What The Game’s Been Missing. Tehdy byl členem Dipset – party, kterou dozajista není nutné představovat.

Juelz je díkybohu aktivní dodnes. V poslední době sice nebyl moc vidět, ale když nedávno ohlásil svůj nadcházející mixtape The Get Back, v ulicích i v internetových vodách se strhla doslova lavina. Santana is back! Nejlepším důkazem právě proneseného tvrzení je pak zbrusu nový vizuál ke skladbě Dip’d In Coke, na které Juelzovi sekunduje French Montana a také jeho starý známý z Dipset, Cam’ron.

Tenhle banger produkovali Harry Fraud spolu s Maaly Rawem a nutno jedním dechem dodat, že odvedli opravdu špičkovou práci. O videoklip, který nás zavede do newyorského undergroundu, se pro změnu postaral stále vyhledávanější Kid Art. No prostě hymna.

architektura bike cestování design fashion filmy fitness fotografie hudba komiksy lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie výstavy zdravě