Yemi A.D. šokoval nejvlivnější Češku, překvapil ji v Aspenu


Yemi
K překvapivému a hlavně zcela náhodnému setkání došlo ve vyhlášeném horském středisku v americkém Coloradu. Známý český choreograf a kreativní producent Yemi A.D. zde narazil na jednu z nejznámějších Češek ve světě, někdejší ministryni zahraničních věcí USA a velkou českou patriotku Madeleine Albright.

„Já jsem byl v Aspenu studijně, navštěvuji zde leader ship academy na Henry Crown fellowship Aspen Institutu, kde spolu s dvaceti dalšími studenty, úspěšnými byznysmeny z Ameriky, absolvujeme dvouroční program, na jehož konci bychom měli vymyslet projekt, který bude přínosný a posune společnost nějakým způsobem k lepšímu. A paní Madeleine tu shodou okolností ve stejné době byla na konferenci o energii a bezpečnosti,” osvětluje Yemi, jak k setkání dvou Čechů na druhém konci světa došlo.

A jak setkání probíhalo? „Prostě jsem se osmělil a paní Madeleine česky pozdravil. Ona byla v lehkém šoku z toho, že v Coloradu potká černocha, který ji zdraví česky, ale byla evidentně potěšená, dali jsme se do řeči a teď si spolu na dálku píšeme, bylo to nesmírně milé potkání,” říká s nadšením Yemi, který se těší, že by se mohli potkat i na jeho další cestě do Spojených států, kam se v listopadu v rámci svého studia znovu vypraví, tentokrát pojede do New Yorku.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí