Yemiho taneční škola Dance Academy Prague hledá nové talenty 


Yemi

Kreativní producent a choreograf Yemi A.D., který se proslavil spoluprací s Kanye Westem či účinkováním v celosvětové show americké televize CBS The World’s Best a který v těchto dnech právě designuje nové soutěžní performance pro účastníky televizní show Tvoje tvář má známý hlas, hledá nové talenty. Ve spolupráci s Centrem Tance vypisuje jeho studio Dance Academy Prague na začátku září nábor, na jehož konci mají vybraní absolventi šanci učit se od těch nejlepších lektorů a zapojit se do prestižních projektů v České republice i zahraničí.

Přijdete?

Dance Academy Prague, která minulý rok spojila své síly s Centrem Tance, vypisuje konkurzy i nábory, kam se mohou přihlásit talentovaní tanečníci všech věkových kategorií. Zatímco Dance Academy Prague hledá tanečníky, kteří se chtějí tanci věnovat na soutěžní či profesionální úrovni a pracovat v budoucnu třeba pro české a světové hudební hvězdy, muzikály či ve filmovém průmyslu, Centrum tance je přístupné i těm, kteří se chtějí naučit něco nového a tanci se věnovat hlavně pro radost – dětem i jejich rodičům.

Nábor talentů proběhne přímo v sídle Dance Academy Prague za účasti Yemiho A.D. na Václavském náměstí 36, Praha 1 v prostorách Centra Tance ve dnech 5. 9. a 8. 9. Přijdete?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí