Vydání kalendáře komiksů Pavla Kantorka je už na spadnutí


Pavel Kantorek

Pavel Kantorek je u nás dobře známý především jako skvělý kreslíř a humorista. Jeho tvorbu se již nějaký čas snaží přiblížit školící a kulturní centrum InGarden.

To aktuálně připravuje předvánoční prodejní výstavu jeho kreseb s pracovním názvem Pavel Kantorek celoroční kalendář komiksů Profesor Kraus, která bude probíhat v Praze ve Strašnicích. Slavností vernisáž se uskuteční 20. listopadu za přítomnosti Miriam Kantorkové. Pozvánku na vernisáž si lze již teď zajistit skrz server Hithit.cz.

Cíle kampaně

Jelikož jde o nový projekt s dosud nepublikovanými komiksy a vtipy, spolek InGarden pojal výstavu jako crowdfundingovou akci. Skrze ni dává prostor všem příznivcům, kteří se ji chtějí aktivně účastnit a podpořit ji.

Hlavním cílem sbírky je vydání kalendáře, ve kterém se představí profesor Kraus, jeho asistentka Heduška, doktorand David Šíma, doktor Toole a uklízečka Bětka. „Za vybrané peníze chceme vydat dvanácti stránkový nástěnný kalendář, kde každý měsíc bude věnován jednomu komiksu. Dále pak finance chceme použít na krásnou výstavu a vydání úžasného katalogu,“ vysvětluje Barbora Horešovská z InGarden.

Co si můžete koupit

Výstava bude navazovat na tradiční jarní expozici. Její součástí bude losování o nejlepší fotografii pořízenou v rámci speciálních letních výstav ve veřejných prostorech. Slavnostní vernisáže, jež se bude konat ve středu 20. listopadu od 19 hodin v pražském sídle školícího a kulturního centra InGarden, se zúčastní i Miriam Kantorková, která zde představí a náležitě oslaví svůj nový song s názvem Bay, bay.

Projekt lze nyní podpořit prostřednictvím crowdfundingové sbírky na portálu Hithit.cz, kde je připravená celá řada zajímavých odměn. Přispěvatelé si zde kromě samotného kalendáře nebo pozvánky na vernisáž mohou zakoupit třeba katalog vtipů, grafiku na zeď, skicu či originální kresbu Pavla Kantorka.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli