Už žádné fotky jídla! Instagram konečně přidává tlačítko Ztlumit. O co jde?

Instagram vyslyšel prosby svých uživatelů a po dlouhé době přidává rozšíření ve formě možnosti takzvaně ztlumit určitý profil. Co to v praxi znamená? Tak například když sledujete někoho, kdo denně přidává ty samé příspěvky, jako třeba notoricky známé fotky snídaně, můžete tohoto uživatele jednoduše ztlumit.

Konec otravování

Výsledný efekt bude takový, že ve svém feedu už neuvidíte příspěvky tohoto člověka, ale zároveň budete moci (v případě potřeby) dále sledovat jeho profil, aniž by o čemkoli věděl. Instagram totiž nebude o tom, že jste si danou osobu “ztlumili” nikoho informovat.

Povede to tedy k tomu, že se vyhnete postům profilů od lidí, co vás nezajímají, a vaše zeď bude mnohem více podle vašich představ. Na druhou stranu, někdy není nutné hrát divadlo a je mnohem jednodušší všechno vyřešit tlačítkem Unfollow. Ale to už záleží na vás.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO