Trailer: Nová VR hra láká na Městečko Twin Peaks


Městečko Twin Peaks

Mětečko Twin Peaks je legendárním seriálem režiséra Davida Lynche. Mysteriózní příběh o vraždě Laury Palmer vás nenechá chvíli v klidu.

Spousta překvapení

Dodnes má Twin Peaks spoustu fanoušků. Pokud patříte mezi ně, jistě vás potěší, že na trh přichází hra ve virtuální realitě právě na motivy tohoto seriálu.

Na hře spolupracoval i Lynch, což by mělo zajistit její kvalitu. Výrobci slibují spoustu překvapení a my nemáme důvod jim nevěřit, protože zkazit téma, jako je Twin Peaks, snad ani nejde.

Hra Twin Peaks VR je dostupná na Oculus Rift, Vive a Valve Index, později bude i na Oculus Quest a PlayStation VR. Ve videu najdete trailer ke hře:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli