Tajemství dokonalé pleti Kim Kardashian prozrazeno: Víme, co používá za produkty


Kim Kardashian je krom svého pozadí a vyzývavého módního vkusu známá také zářivou pletí. Nic si nenamlouváme, je nám jasné, že za tím většinou vězí dost make-upu a highliteru na správných místech (vždyť má i vlastní kosmetickou řadu), ale upřímně, její pleť vypadá dost bez chybičky i nenalíčená. Teda minimálně na Instagramu a v Keeping Up With the Kardashians, když se poštěstí ji nenalíčenou zachytit. Tak jemnou pleť nevykouzlí snad ani to nejlepší světlo. Něco málo pravdy na té její dokonalé pleti určitě bude.

Kim nedávno prozradila, jak to vlastně dělá, a podělila se o své nejoblíbenější produkty. Taky k tomu dodala:

Ráda zkouším nové produkty pro péči o pleť, ale existují některé, kterých se prostě nevzdám. Už jsem si na ně zvykla a mám vytvořenou svou vlastní rutinu, kdy vím, že tyto produkty spolu skvěle fungují, a vidím výsledky.

Zajímá vás, o jaké produkty se jedná? Taky byste je rády vyzkoušely? Pak si připravte dost nabitou kreditku nebo pořádně nabušenou peněženku, cena těchto produktů je totiž dohromady něco přes 60 tisíc korun českých. A to už je za kosmetiku docela solidní pálka. Ale co bychom taky od Kim Kardashian čekali, že jo?

Tak na co si brousíte zuby vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí