Stříbrná barva na vlasy, troufnete si?


Stříbrná, barva vlasů, která hýbe Instagramem. Trendy je už nějaký ten pátek a pořád se drží na výsluní. A vypadá to, že jen tak nezmizí. I když by se zdálo, že něco takového musí být na údržbu šílenost, není tomu tak. Takže pokud přemýšlíte nad tím, že svou karamelovou barvu vyměníte za něco víc cool, čtěte.

Stříbrno-blond kštice je pro všechny, kteří chtějí něco světlejšího na léto a obyčejná blond jim připadá nudná. Stříbrná barva dříve byla dost hit and miss, kdy kadeřníci museli barvu namíchávat z odstínů černé a modré a modlit se, že z toho vzejde stříbrná. Naštěstí tomu ale už tak není a stříbrná barva se může aplikovat už přímo z tuby na zesvětlené vlasy. Nemusíte se tak bát, co vám z toho na hlavě vzejde.

Metalické tóny jsou obecně v módě, takže proč je nezkusit i na vlasy. Navíc pokud se vám začaly objevovat první neposlušné šediny, protože ano, šedé vlasy nejsou jen výsadou šedesátiletých babiček, pak místo boje s přírodou jí můžete jít naproti.

Podívejte se na fotky, které jsme našly na Instagramu, možná poslouží jako inspirace!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli