Seznamte se s Moon Lin, devadesátiletou královnou streetwearu


Že vám jméno Moon Lin vůbec nic neříká? Tahle devadesátiletá dáma z Tchaj-wanu je nejmenovanou královnou streetwearu v Čínské republice. Na Instagramu bude mít brzy přes 93 tisíc followerů a ukazuje tak, že v módě žádné limity neplatí. A ty věkové už vůbec ne. Paní v úctyhodném věku tady šikovně kombinuje kousky značek, jako jsou Supreme nebo Y-3. A vy jí to zkrátka a dobře věříte.

Redaktoři z Hypebeast se jí nedávno zeptali právě na to, jak módu vlastně cítí a vnímá:

Pro mě to vůbec není o tom, co je a není módní. Je mi devadesát let a chci dělat cokoli, co mě napadne. Nosit oblečení, které má barvu a styl, jaký se mi líbí. A nedělat si starosti s tím, co si budou myslet ostatní. Cítím se znovu jako malé dítě.

Chuť do života

Moon dále připouští, že když jí bylo přes osmdesát, neměla náladu vůbec chodit ven. Necítila se fyzicky dobře. Když později nalezla svou vášeň pro módu, cítí se ráno zase svěží a těší se, až vyrazí do ulic mezi lidi. Často obléká oblíbené západní značky, stejně tak se ale snaží podporovat lokální návrháře.

Co na to říkáte? Dovedete si sami sebe za pár desítek let představit v podobné pozici?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí