Sensey vydává další vizuál z debutového EP Die Young & Beautiful


Rapper Sensey v prosinci vydal své debutové EP Die Young & Beautiful. Beaty mu obstarali renomovaní producenti, jako je MadSkill (Ego / Rytmus / Kali), Enthic (singl Dopis od Calina), OWLS a další.

Právě s MadSkillem pracoval na nejlepším tracku z EP s názvem Sensey. Jde o zábavný banger se samplem od Ratatat, ve kterém rapper popisuje své neuvěřitelné zážitky a historky ze života.

Stejně jako oficiální video k titulnímu tracku Die Young & Beautiful je i vizuál dílem respektovaného režiséra Jana Stracha, který má za sebou mnoho úspěšných rapových a R&B videoklipů s desítkami milionů zhlédnutí. A my už se těšíme na jaro, protože Sensey odjede několik koncertů a připravuje nový materiál pro své debutové album.

KONCERTY JARO 2019

16/2 Zlín – Fénix

16/3 Brno – Kabinet Múz

30/3 Ostrava – Barrák

18/4 Olomouc – 15 minut


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí