Samey, Yzomandias a Ego dávají Pull Up na váš hood


Samey je po delší době zpátky s novou tvorbou, shodil háro, a skoro jako vždycky je to banger. V novince s názvem Pull Up ale není sám. K sobě si přizval jedny z nejvíc hot rapperů na současné rapové scéně. Yzomandias a Ego zandali tak, jak jsme na to zvyklí, a výsledkem je netradiční spolupráce v tradičním klipu (který ale do kontextu tracku sedí), podtržená netradiční produkcí, o kterou se postaral Nuri. Ostatně přesvědčte se sami.

Jestli jde o pilotní singl nějakého nového projektu člena HAHA Crew, zatím nevíme, ovšem v případě že ano, budeme vás o tom samozřejmě informovat.

Samey dále posílá i vzkaz všem, co se vrací do školy.


Nezapomeňte navštívit náš YouTube kanál BangerTV, na kterém najdete spoustu zajímavého obsahu nejen z letošního Hip Hop Kempu.

foto: youtube thumbnail: pull up ft. yzomandias & ego

IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě