Jak nosit tenisky do města a nebýt za burana?


O tom, že tenisky dnes již nepatří zdaleka jen na hřiště, vám nemusíme říkat vůbec nic. Od volnočasové obuvi urazily sneakers dlouhou cestu (samozřejmě na nohou nás všech). Kvalitní a stylové sneakers se hodí ke všemu; a navíc po celý rok. Jsou pohodlné a vypadají zatraceně dobře. A je celkem jedno, jestli na sobě máte značkovou teplákovku, nebo sexy sukni.

Aby bílá bílou byla

Bílá je nejuniverzálnější barvou všech dob. A u tenisek to není jinak. Jednoduché bílé sneakers snadno sladíte prakticky s jakoukoli jinou barvou. A i když vsázíte na extravagantnější outfit, bílé tenisky jsou příjemná třešnička na dortu.

Od věci ale nejsou ani jednoduché černé tenisky. Skvělé tenisky, které vsází na minimalismus, najdete například ve volnočasové řadě Reebok Classics. Značka s nimi vsází na klasické tvary a design. Vysoce kvalitní konstrukce a prošívání dělají z těchto modelů stylový doplněk pro každý outfit. V Reeboku nezapomněli ale ani na funkčnost.

View this post on Instagram

OAKLAND REPPIN’. @saweetie #AlterTheIcons

A post shared by Reebok Classic (@reebokclassics) on

Máte rádi, když tenisky září na celé okolí?

Na druhou stranu, kdy jindy si na sebe vzít něco šíleného, než když jsme mladí? Přední sportovní značky dnes dělají tak široké spektrum modelů sneakers, že by byla škoda se za všech okolností omezovat jen na jednoduché modely o jedné barvě.

Nebo se podívejte na kolekce těch nejznámějších módních návrhářů na světě. Jejich modely jsou sice klidně až desetkrát dražší, hned je vám ale jasné, že tenisky už dávno nejsou jen doménou pro sportovní maniaky. Streetwearové trendy si v roce 2018 půjčuje doslova celý svět. Když se ale rozhodnete jít proti proudu, buďte raději připraveni na spoustu komentů od okolí.

Kupte si tenisky, které ladí se současným šatníkem

Tenisky by ale za všech okolností měly vyhovovat vašemu současnému šatníku. Je sice pěkné mít nejnovější hype modely, ale co z toho, když potom neladí se zbylým vaším stylem? Vyberte si raději boty, které ladí k tomu, co už máte doma. Tenisky jsou občas sakra drahou záležitostí, a nechcete přece obměňovat ještě celý šatník.

View this post on Instagram

Tag your bestie. #AlwaysClassic

A post shared by Reebok Classic (@reebokclassics) on

Tenisky musí být vždy čisté

A rada na závěr. Špinavé tenisky nedělají dobrý dojem. A je jedno, že jsou extrémně drahé nebo z limitované edice.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli