Naučte se originálně kombinovat šaty a tenisky

Tenisky se hodí na běhání po městě a šatům dodávají uvolněnější a hravý nádech. Jak je nosit a nevypadat, že jste se zapomněla po cvičení přezout?

Velká večerní

Foto: Pinterest

Koupily jste si šaty dlouhé až na zem, i když se na žádné gala nechystáte, a nevíte, co s nimi? Přidejte tenisky, kabelku přes rameno a můžete tak klidně vyrazit na víkendový brunch.

Minišaty

Foto: Pinterest

Podpatky a mini šaty dokáží někdy působit lacině, nebo že se až příliš snažíte přilákat pozornost. Vyzkoušejte místo toho tenisky, mini délka šatů zaručí, že ukážete nohy, a tenisky zase to, že nebudete po pár hodinách skučet bolestí. Za nás je to ideální kombo pohodlí a ženskosti. Skvěle se hodí třeba na rande (pokud víte, že si nebudete zouvat boty).

Midi délka

Foto: Pinterest

S šaty, které končí těsně nad koleny nebo sahají až do půlky lýtek, se pracuje asi nejhůře. Je třeba totiž opravdu hlídat proporce. Radši zapomeňte na kotníkové tenisky, které by vám jen zkrátily nohy. Mrkněte se spíš po těch s platformou, které vám dodají centimetry.

Ugly tenisky

Foto: Pinterest

Trend tenisek ugly sneakers si zaslouží kategorii sám o sobě. Rozhodně nejsou pro každého. Pokud vás ale tento nejnovější módní trend bot baví, doporučujeme je zkombinovat s romantickými šaty. Bát se nemusíte ani třeba sladké růžové barvy.

Na další inspiraci se mrkněte do galerie

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí