Papa Fini se objevil ve Výměně manželek


Papa Fini

Legendární postava historie českého hip hopu, pouliční král Papa Fini, se objevil v poslední epizodě oblíbené reality show Výměna manželek. A o zábavu a napětí bylo rozhodně postaráno. Nechyběly hádky, dramatické situace a na přetřes pochopitelně přišla i jeho rapová kariéra.

My si myslíme, že působení Finiho a jeho partnerky bylo opravdu příkladné. Pochvalně se o něm vyjádřil například i S. Barracuda.

Fini ještě navíc zveřejnil na svém youtubeovém kanálu vlastní video, kde celou situaci okolo své účasti v reality show, kterou vysílala TV Nova, tak trochu dovysvětlil. Koukali jste se?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí