Nový džínový trend, který sluší všem


Najít džíny, které padnou, je občas pěkný oříšek. Rozhodně se nedá o všech říct, že by byly lichotivé. Trendy v této sféře jsou tak sice fajn, ale když vám nesluší skinny jeans, tak vám prostě nesluší a tečka. Nejnovější trend ve světě džínoviny ale nezávisí na střihu a typu džínů. Jedná se totiž o rozparek. Prodlouží a zeštíhlí nohy a sluší tak všem, nejen dlouhonohým modelkám na mole.

Jak ho nosit?

Džíny jsou většinou slim fit od boků až po kolena a poté se lehce rozšiřují, do straight leg looku. K tomu přidejte rozparek, který vykouzlí hubené lýtko a vybalancuje i širší stehna.

Foto: pinterest.com

Rozparek si skvěle rozumí s botami do špičky a ideálně na podpatku, které tak ještě více prodlouží nohy. Nebojte se k džínám vzít uvolněnější nebo klidně i oversize top či svetr. Styling bude působit cool a uvolněně.

Foto: pinterest.com

Rozparek se nosí jak vepředu, tak na vnitřní nebo vnější straně kalhot. Záleží jen na vás, co více preferujete.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí