Mikro brýle už jsou pasé. Letí inspirace sportem


Ještě před nedávnem jsme psali, jak už se nenosí velké sluneční brýle, ale místo toho ty mini jako z Matrixu. Uběhlo jen pár týdnů a zase je tomu jinak. To je zkrátka móda, občas se trendy udrží dlouho a jindy hodně rychle upadnou v zapomnění.

Mini sluneční brýle totiž vystřídal hodně rychle jiný trend, a to sluneční brýle, které byste si za normálních okolností vzali leda tak na běh nebo na kolo. Můžeme to nejspíš přisuzovat celému athleisure trendu, který si bere inspiraci právě ze sportu.

Trend mikro brýlí začala Kim Kardashian a ostatní ji rychle následovali, stejně je tomu tak i nyní. Kim si zamilovala oversize sportovní brýle a vzala si je jak na pánskou přehlídku Louis Vuitton, tak třeba na photoshoot k nové módní kolekci Yeezy.

Foto: @kimkardashian

Nezamilovala si je jen Kim, k vidění byli třeba i na Rihanně nebo Belle Hadid. Což znamená, že ostatní budou určitě následovat.

Foto: @badgalriri
Foto: @bellahadid

Že by trend mikro brýlí nadobro skončil? A udrží se tyhle chvíli na výsluní? To ukáže asi jen čas.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí