Máte rádi PlayStation 4? Co si udělat radost zlatým kontrolerem?


Společnost Brikk se specializuje na úpravu elektroniky a smartphonů pro extrémně movitou klientelu, které běžné produkty prostě nestačí. Jejich iPhony jsou pozlacené a tu a tam najdete i nějaký ten diamant. Nyní rozšířili své portfolio také o kontrolery PlayStation 4.

Auto, nebo kontroler?

Prémiová verze ovladače DualShock 4 je k dispozici ve dvou variantách. Obě jsou přitom kompletně pokryty 24karátovým žlutým zlatem. Nejedná se o nic křehkého; ovladač chrání trojitá vrstva a tlačítka jsou potom vyrobena z pevného 18karátového drahého kovu.

U luxusní varianty nechybí ani diamanty, rubínové ozdoby a titanové knoflíky. Vše je samozřejmě zabaleno a dodáno v jedinečném pouzdru. Levnější (jak pro koho) varianta vás přijde na 8 495 amerických dolarů (cca 193 000 korun), deluxe potom na 13 995 dolarů (cca 317 500 korun). Koupíte si letos na Vánoce auto, nebo raději kontroler?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě