Jordan se spojuje s Paris Saint-Germain

Už je to pár let, co Michael Jordan poprvé navštívil Paříž. V roce 1985 asi netušil, jak se v tomto módním městě bude značce Jordan dařit. V roce 2016 byl otevřen první obchod a v roce 2017 přišlo partnerství s francouzskou basketbalovou federací. Avšak ta nejvíce vzrušující odměna v rámci dlouhodobého souznění přichází až s vůbec první fotbalovou kolekcí Jordan, a to ve spolupráci se slavným týmem Paris Saint-Germain.

„Spojení mezi Paris Saint-Germain a značkou Jordan ukazuje ambice obou subjektů kombinovat různé styly, provedení a inovace. V podstatě sdílíme podobné hodnoty – sportovní dědictví, vzrušující design. Věříme, že touto spoluprací ohromíme naše fanoušky, pomůže nám získat nové publikum a zlepšit naše cíle,“ sděluje prezident PSG Nasser Al‑Khelaifi.

Michael je nadšený

Michael Jordan se nové kolekce nemůže dočkat, přece jen jde o zcela unikátní propojení:

Pokaždé, když jsem v Paříži, cítím, že je tu pro „Jumpmana“ spousta prostoru a energie. Dostat tuto značku na dresy PSG je naprosto jiný level. Spojení dvou odlišných stylů, vášnivých komunit a energie v tomto globálním měřítku ve mně vyvolává opravdové nadšení.

„Obyvatelé Paříže vnímají značku docela odlišně než v Americe, kde je spojena primárně s basketbalem a hip-hopem,“ prozrazuje uznávaný tanečník Laurent Nicolas Bourgeois, který je velkým fandou značky Jordan.

Speciální kolekce nabídne kromě kopaček a sad černých a bílých dresů s červenými akcenty i volnočasové oblečení, teplákovou soupravu a sneakersky. Sada pro gólmana bude výrazně červená, což je typická barva sortimentu Jordan. Kolekce Jordan x PSG je v prodeji od 14. září a hráči se v ní představí 18. září v zápase Ligy mistrů proti Liverpoolu.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě