Fitko pro lidi, kteří nechtějí chodit do fitka


Víte, že existuje fitness ráj pro všechny, kteří chtějí cvičit, ale nechtějí chodit do fitka? O co jde?

Studio, o kterém je řeč, se jmenuje John Reed fitness a je naprosto boží. Je otevřeno každý den od rána do večera (jakože fakt 24/7), jeho interiér připomíná noční klub a k cvičení hrajou naživo DJs.

A navíc tady nenajdete žádné nudné skleněné výlohy ani kovové neosobní stojany. Tady je vše takové domací, stylové, příjemné, barevné, cool.

No řekněte, kdo by nechtěl cvičit a u toho si připadat jako na párty? My teda ne, protože nechceme cvičit nikdy a nikde, ale říkali jsme si, že by se to někomu z vás mohlo líbit.

John Reed má fitka v Německu nebo Maďarsku, ale najdete ho i v Praze, a sice na Karlově náměstí. Tak co, zajdete si zamakat?

Nejkrásnější fitness proměny, které vás donutí zamakat

Marpo přijal výzvu na souboj! Rytmus už mezitím trénuje v USA






architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí