Marpo přijal výzvu na souboj! Rytmus už mezitím trénuje v USA

Celý internet žije posledních pár dní z Rytmusovy message směrem k Marpovi, kde ho vyzývá na souboj. Odpověď od člena TroubleGangu nepřišla okamžitě, nýbrž až dnes. A výsledek? Výzva přijata – ostatně jak jinak. Marpo ve svém postu však vysvětluje, že rozhodování nebylo jednoduché. Zvítězila u něj ale vidina zpopularizování bojových sportů. Dále se nechal slyšet, že určitý cut potenciální výhry z tohoto money fightu by věnoval na podporu mladým fighterům, které sám vybere.

Rytmus na Marpovu odpověď nečekal. Jelikož pravděpodobně počítal s přijetím své výzvy, vydal se do USA, kde nabírá fyzičku, absolvuje dvoufázové tréninky a mimo jiné navazuje kontakty i s místními legendami. Například víme, že se zde setkal se slavným producentem Timbalandem, který má stejně jako on velice blízko k boxu. Z Rytmusova tripu do USA vzniká zároveň i motivační dokument. K situaci dodává Piešťanský patriot následující:

Nemám rád kompromisy jak v hudbě, tak ve fitku. Má podstata života je progres a výzva. Pochybnosti nebo výmluvy v mém slovníku nenajdete. Když něco dělám, dělám to na 200 %. Ameriku jsem si vybral pro posouvání mých boxerských skills za hranice možného.

Ať už tento velký zápas dopadne jakkoliv, jedno je jasné – na československé scéně se opět něco děje. Souboj těchto dvou se uskuteční na konci roku v pražské O2 aréně, takže na trénink je ještě spousta času. Každopádně, máme se na co těšit.

foto: tisková zpráva, instagram/mcmarpo

citát: tisková zpráva

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO