John Reed Fitness Music Club oslavil 2. narozeniny – jak jinak než cvičením


JOHN REED Fitness Praha

Unikátní koncept studií JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, oslavil 2. narozeniny za účasti vítězek a finalistek České Miss Karin Křížové, Kláry Vavruškové, Karolíny Kokešové, Martiny Antošové a Laury Longauerové. Slavilo se ve velkém a jak jinak než cvičením za zvuků DJ Fuuse.

Připojíte se?

Speciální ranní lekce si pro tuto příležitost připravili Klára Pokorná (jóga), Radek Laci (wake up workout) a Anet Antošová (dancehall), která bude vést v JOHNU REEDOVI lekce pravidelně. Po poctivém workoutu byla možnost se nechat namasírovat či si užít překvapení v podobě živého vystoupení saxofonisty Reného Juniora a mistryně v pole dance Vanesy Víškové.

JOHN REED Fitness Music Club chystá na podzim atraktivní novinky, o kterých se dozvíte více již brzy. Tak dorazte cvičit!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli