Joaquin Phoenix si zahraje Jokera ve filmu o jeho počátcích


K hodně zajímavému kroku se odhodlalo studio Warner Bros., které potvrdilo nový projekt, jenž bude mapovat vzestup Jokera na pomyslný kriminální vrchol. Film má skvělé předpoklady, aby nebyl jen dalším v nekonečné řadě nových komiksových snímků – má být podstatně temnější a komornější, čemuž odpovídá i skromnější budget ve výši 55 milionů dolarů. Pro srovnání, poslední Avengers měli rozpočet zhruba šesti násobný. Hlavního anti-hrdinu ztvární Joaquin Phoenix, natáčet by se mělo začít už na podzim a o režii se postará Todd Phillips.

O zajímavý krok se jedná hlavně kvůli tomu, že Warner Bros. už jednoho “aktivního” Jokera má. Jared Leto tuto postavu ztvárnil v blockbusteru Sebevražedný oddíl a připravuje se i jeho samostatný Joker film. Budou tu tedy paralelně dva herci představující jednu postavu, to vše navíc pod hlavičkou stejného filmového studia. Oba zmínění jsou bezpochyby skvělí herci, nicméně Letův Joker nechal většinu kritiků a diváků chladným. Pro srovnání si tedy musíme počkat, s čím příjde Phoenix, v jehož prospěch hraje fakt, že s hraním bláznů má už pořádné zkušenosti. Nám se nejvíc líbil v Gladiátorovi.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě