Instagram vás upozorní, když to budete přehánět se scrollováním


Dnes už asi nikoho nepřekvapí tvrzení, že neustálé projíždění Instagramu či jiných sociálních sítí vytváří poměrně slušnou závislost. Častokrát si to ani neuvědomíme a až po chvíli se načapáme, jak vesele scrollujeme několik hodin denně.

Mark Zuckerberg, výkonný ředitel Facebooku a Instagramu, již před nějakou dobou prohlásil, že lidé by měli čas trávit hodnotně a vyváženě. Aby dostál svému slovu, po několikatýdenním testování nyní Instagram spouští zbrusu novou funkci All Caught Up. Ta vám dá vědět, že jste v lákavé pasti nových příspěvků už moc dlouho.

Nová funkce vás jednoduše upozorní, když už toho instagramování bude přece jen trochu moc. Možná tak konečně získáme lepší představu o tom, kolik času jsme na sociální síti vlastně schopni strávit.

Foto: Instagram

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO