Jaký klip byl nejúspěšnější v posledních deseti letech?


V posledních letech byl svět hudby hodně ovlivněn latinskoamerickou kulturou. Ta měla a má vliv jak na pop, tak na rap a další žánry muziky.

Toto tvrzení dokazuje i následující žebříček. Najdete v něm top 5 nejsledovanějších klipů na Youtube za posledních deset let.

Kdo se jak umístil? Nejvíckrát si lidi přehráli hit Despacito od portorického zpěváka Luise Fonsiho. Video má přes 6,5 miliardy zhlédnutí:

Pod ním se umístil popový král současnosti Ed Sheeran a jeho rádiová hitovka Shape of You, která má přes 4,5 miliardy views:

Na třetím místě skončil Wiz Khalifa a See You Again s 4,3 miliardy zhlédnutími:

Předposlední v top pětce jsou Mark Ronson a Bruno Mars s funkovým hitem Uptown Funk, které dosud nasbíralo přes 3,7 miliardy zhlédnutí:

Top pětku uzavírá Korejec PSY s hitem Gangnam Style, který si uživatele Youtube získal hlavně srandovním klipem a vlastním, specifickým tancem. Video má přes 3,4 miliardy zhlédnutí:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí