J.A.R. slaví 30 let a vyráží na turné Třicet případů majora Romana


J.A.R.

Skupina J.A.R. letos oslaví třicet let existence a vyráží na turné Třicet případů majora Romana. Svoje stěžejní album Homo Fonkianz vydala před lety dvaceti. Právě nyní vychází poprvé i na vinylu.

Skupina J.A.R. vznikla 17. listopadu 1989. Svoje třicetileté výročí oslaví na turné Třicet případů majora Romana, které vyvrcholí 17. 11. tradiční – i když tentokrát přece jen výjimečnou – „Velkou Lucernou“ v Praze, koncertem Zahraj to znovu, Samet.

Čtvrté album – Homo Fonkianz – natočili J.A.R. v desátém roce svojí existence a díky svému snad největšími hitu Bulháři se tehdy dokonce dostali do hitparád. Album vychází poprvé i na vinylu, a to se speciální povrchovou úpravou obalu.

Reedice alba na CD zase obsahuje unikátní nahrávku Natáčení s Karlem Hálou. Kromě výroční reedice Homo Fonkianz se pro všechny příznivce J.A.R. chystá lahůdka v podobě diskografie skupiny ve speciální podobě a formátech.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě