Fotky Rihanny, které vám vezmou dech


Barbadoská diva Rihanna patří k nejvíc sexy zpěvačkám současnosti. V poslední době je trochu oplácanější, ale nám to nevadí, milujeme ji i tak! Na výstavě legendárního fotografa Paola Roversiho byla celá místnost věnována odvážným portrétům současné hudební ikony.

Dvojice spolu v roce 2015 nafotila sérii snímků pro kampaň k albu Rihanny Anti. Fotky pak doprovázely singly Bitch Better Have My Money, Kiss It Better nebo Needed Me. Spousta fotografií se ale nedostala mezi Rihanny fanoušky.

Až potom v rámci své výstavy Storie v Palazzo Reale v Miláně, která byla součástí Vouge Photo Festivalu, jak uvádí web Vice.com. Podívejte se, jak je na snímcích Rihanna sexy!

Sexy motorkářka Rihanna uvádí kolekci na jaro / léto 2018

Rihanna a jejích TOP 5 nejúspěšnějších videoklipů


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí