Sexy motorkářka Rihanna uvádí kolekci na jaro / léto 2018

PUMA a Rihanna, kreativní ředitelka značky FENTY, otevírají společnou čtvrtou sezónu a představují novinky z dílny FENTY PUMA by Rihanna pro jaro / léto 2018. Kolekce v sobě propojuje dva odlišné světy – surfařskou eleganci a sexy motorkářský styl.

Rihanna, věrná DNA značky FENTY, pokračuje ve hře s oversized modely a genderově flexibilními střihy, které kontrastují s přiléhavými kousky zvýrazňujícími postavu. Zcela jedinečně se zde střetávají prvky převzaté z vysoké krejčoviny, extrémních sportů, ale i plážové módy.

Jako poctu historii značky PUMA v oblasti motorismu přetvořila Rihanna klasickou závodní výbavu v módní záležitost hodnou přehlídkových mol. Kožené obleky a kalhoty doplněné o odvážné síťované prvky a graficky vyvedené potisky nabízejí nový design. Mužsky vypadající motoristické obleky jsou doplněny kontrastně jemným krajkovým prádlem. Nechybí výrazný branding, provokativní detaily a neonové barvy.

Oblíbené prvky kolekce získaly nové sezónní materiály. Kolekce zahrnuje poprvé také postavě lichotící monokiny. Nesmí chybět ani pohodlné bikiny – perfektní pro streetwear módu nebo party u bazénu. Potisky s mokrým efektem a další neoprenové a gumové detaily, které se objevují v celé kolekci, oslavují návrat k extrémním vodním sportům a surfování.

„Tato kolekce je fúzí dvou světů – motosportu a surfování. Byla výzva dát tyto na první pohled odlišné styly dohromady, ale výsledek nás přesvědčil – je perfektní,“ dodala k tomu Rihanna na zářijové módní přehlídce FENTY x PUMA jaro / léto 2018.

Hip Hop Kemp chce zlákat mladou generaci. Zachová si svoji tvář?

Jaké jsou TOP 3 DJky pražské scény?

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě