Eminem už toho má dost. Vrátil se v novém videoklipu Fall pravý Slim Shady?

Eminem konečně vypustil na svět první videoklip z nedávno vydaného alba Kamikaze, které jak sám název napovídá, přiletělo z čista jasna a bez jakéhokoliv varování. Klip vyšel k jednomu z nejostřejších tracků na desce Fall. Kdekdo by možná čekal, že se v něm dočkáme alespoň symbolického navázání na momentálně velice diskutovaný beef s Machine Gun Kellym, ovšem nic takového se nekonalo. Buď bere Eminem celou věc jako uzavřenou a neplánuje na Kellse dále reagovat, nebo se videoklip jednoduše natočil dřív, než světlo světa spatřil Rap Devil od MGK.

Na druhou stranu symboliky je ve Fall stále dost. Video začíná tím, jak Eminemovi přetečou nervy z neustálého čtení hanlivých komentářů a titulků na adresu jeho předchozího počinu Revival. “Vrátí se někdy pravý Slim Shady?” zní třeba jeden z nich. Následně Eminem prchá před cizím stínem, který ho na konci videa po dlouhé honičce polapí. Chtěli jste Shadyho? Máte ho mít.
IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě