G-Eazy se pořádně opřel do Machine Gun Kellyho v disstracku Bad Boy


Po tom, co Eminem zničehonic vydal své nové album Kamikaze, roztrhl se mezi rappery pytel se vzájemnými dissy a starými křivdami vytaženými zpod koberce. Jak by také ne. Legendární Slim Shady se na nové desce tak trochu utrhl ze řetězu a možná i na úkor toho, že jeho loňský release příliš pozitivní stopu na scéně nezanechal, začal kolem sebe střílet ostrými. A trefil se opravdu hodněkrát, jak ostatně dokazuje i obrázek níže.

No a jak už víte, možná i díky našemu článku, jedním z těch, kdo si to nenechal líbit, byl u nás velice oblíbený Machine Gun Kelly. Jeho odpověď pochopitelně vyvolala vlnu kontroverze – někteří se ho zastávali, u některých naopak klesl. Kdekdo čekal, že se na něj s další odpovědí vytasí třeba sám Em, ovšem rychleji se o to postaral G-Eazy. Jak sami zachvilku uslyšíte, v jeho disstracku s názvem Bad Boy padala hodně ostrá slova.

Why’s it me and not you that’s sittin’ ringside next to Puff?
I ain’t want to bring this up, but respect to the OG
But don’t ever cross the line again, fuck, you don’t know me


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě