Starbucks začne prodávat veganskou zmrzlinu


Novinkami se to tohle léto ve Starbucksu jen hemží, Nejdříve tento kávový řetězec přišel s avokádovým frappé, kterým tak uspokojil minimálně jeden tajný sen většiny milleniálů, a tím jen tak nekončí.

Toto léto totiž Starbucks začíná prodávat i veganskou zmrzlinu, samozřejmě se skvělým designem. Už se těšíme, až na Instagramu zase propukne mánie…

Zkuste to doma

Řetězec se spojil s výrobcem veganské zmrzliny Dream Pops, která vyniká svým geometrickým designem. Jsou postavené na kokosovém mléce a příchutě jsou například mango s rozmarýnem, kokosové latté nebo vanilková matcha. Každá zmrzlina má taky méně než 100 kalorií.

Zmrzlina se zatím prodává pouze v pobočkách v Los Angeles, a to až do října. Takže pokud se chystáte na dovolenou za velkou louži, víte, co nepropásnout.

To, zda se dočkáme veganské zmrzky i u nás, je zatím tajemstvím. Nanuky Dream Pops si ale můžete objednat i online. Jen vás asi to poštovné z Ameriky vyjde dost draho.

Přinejhorším pomůže mixér – kokosové mléko, zmražené ovoce a domácí zmrzlina je na světě. Jen teda nevíme, jestli bude taky tak Instagram-friendly. To dost záleží na vaší zručnosti. Tak přejeme pevnou ruku a pořádnou dávku kreativity.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí