7 způsobů, jak nosit bílé džíny


Bílé džíny k létu patří stejně jako pojídání melounu, usrkávání aperolu nebo slunění se u bazénu. Jak je nosit tak, aby vypadaly dobře?

Denimová bunda

Foto: klassykinks.com

Denimová bunda se k bílým džínům hodí jako pozadí na hrnec. Double denim look vypadá skvěle, když zkombinujete dvě různé barvy denimu, jako například v tomto případě. Bundu můžete jen ležérně přehodit přes ramena.

Pruhované triko

Foto: pinterest.com

Pruhy přímo křičí léto, zkombinujte je s bílými džínami a okolo pasu uvažte modrou denimovou bundu. Baleríny ve starorůžové barvě celý look zjemní.

Elegantní i v džínách

Foto: pinterest.com

Bílé džíny dokáží vypadat i elegantně. Zkuste k nim obléct vdušný top spadlý na ramena, lodičky a do ruky kabelku. Takhle oblečená můžete klidně i do práce.

Monochrom

Foto: fashionmews.com

Bílá s bílou nás baví. Všimněte si, že kalhoty na fotce jsou lehce do krémova a top je bělostně bílý, nemusíte se tedy bát kombinovat různé odstíny.

Ženské volány

Foto: insommary.com

Pro ženský look zkombinujte džíny s pastelovým topem s volány a metalickými podpatky. Jako stvořené na rande i party!

Modrá a hnědá

Foto: pinterest.com

S kombinací bílé, modré a hnědé nešlápnete vedle. Ležérní styling vykouzlí vzdušná košile a sandálky.

Ležérní glamour

Foto: stuffshelikes.net

Toto léto jsou v kurzu i džíny rozšířené a zkrácené těsně nad kotníky. Působí ležérně a stylově. Doporučujeme k nim vzít podpatky, aby vám zbytečně nezkracovaly nohy. Spolu s volným topem a psaníčkem můžete jít takhle oblečená snad kamkoliv.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí