5 trendy účesů na léto, které zvládne každý


S vlasy je v létě vždycky trochu potíž, hlavně když jsou delší než pod ramena. Ve volně spuštěných je horko, mají tendenci se cuchat a při běžných denních činnostech často zavází.

Pokud vás klasické drdoly a copy omrzely, čtěte.

Šátek na tisíc způsobů

Foto: @honeyandsilk

Šátek je skvělý pomocník nejen na jaře a na podzim, když se večer ochladí. V poslední době ho uvidíte uvázaný nejen okolo krku, ale třeba zápěstí, kotníku nebo jako ozdobu kabelky. Trendy varianta je i uvázání šátku okolo klasického copu. Udělejte si klasický cop (ne vysoký, držte ho spíše níže u krku) a okolo něj omotejte hedvábný šátek. Jeho konce nechte volně viset.

Foto: @thevicstyles

Dobře vypadá i šátek omotaný okolo hlavy, který vás navíc ochrání proti potu. Šátek můžete zvolit bavlněný nebo hevábný, ale bavlna více saje a nebude vám po hlavě klouzat.

Ozdobné spony

Foto: @honeyandsilk

Hledáte něco super jednoduchého a ženského? Pak sáhněte po ozdobných sponách. Vezměte přední díly vlasů, stáhněte je dozadu a na temeni sepněte.

Foto: @lilmani_lani

Vadí vám, že vám vlasy padají přes den do obličeje? Pak je vepředu sepněte ozdobnými třpytivými pinetkami stejně jako Gigi Hadid.

Scrunchie opět na výsluní

Foto: Solid and Striped

Mysleli jste si, že je tenhle typ gumičky z devadesátek už nadobro pryč? No, ne tak zhurta. Tahle gumička potažená látkou je totiž zase v kurzu. Takže si uvažte messy drdol, zatímco jsou vaše vlasy ještě trochu mokré, a stáhněte je pomocí scrunchie. Dobrá zpráva je, že je tahle gumička šetrná k vlasům, takže se nezacuchají a nepolámou, jak tomu bývá u klasické gumičky.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí