6ix9ine se údajně přiznal k prodeji drog a vraždám. Hrozí mu až 47 let vězení


Okolo Tekashiho 6ix9ine to v posledních měsících jen vře. Už v listopadu ho zatkli federálové. Seznam obvinění byl docela šílený: členství v kriminalizovaném gangu, transport drog nebo nedovolené držení zbraně. Chvíli se zdálo, že celý případ tak trochu uvíznul na mrtvém bodě, v posledních dnech ale měl nastat zásadní zvrat.

Celá situace je ale zamotaná. Když Tekashiho zatkli, bylo to krátce poté, co propustil celý svůj tým a vypadalo to, že bývalí parťáci na něj chystají pomstu. Vězení mu tak mělo zachránit holý život. Jeho tehdejší právní zástupce Lance Lazzaro tvrdil, že Tekashi se rozhodně nemá k čemu přiznat a vše se brzy vysvětlí. Termín soudu měl tehdy být stanoven na září letošního roku.

Oběť, nebo viník?

Zvrat nastal 24. ledna. Tekashi měl totiž údajně vypovídat a také se přiznat. Prý právě ke členství v gangu Nine Trey. Členem měl být více než rok a měl pomáhat při transportech drog či dokonce likvidaci členů konkurenčních gangů. Otevřeně měl navíc mluvit i o zastrašujícím útoku na bratrance rappera Chief Keefa a tak podobně. V roce 2017 měl také například prodat celý kilogram heroinu.

Uvidíme, jaké informace se ještě dostanou ven. Rapperovi ale v současnosti hrozí trest až 47 let odnětí svobody. Nový termín soudního přelíčení je stanoven na 24. únor.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí